Bobří tábor je zdárně za námi

Před několika měsíci se zrodil v našich hlavách nápad, nějak vyplnit prázdninový čas stříbrnoskalických dětí.

Krásné vzpomínky

Většina z nás má krásné vzpomínky na dětské tábory a tak nebylo o čem víc přemýšlet. Hned za kopcem máme jeden skautský, tak se vše mohlo začít plánovat. Bohužel volný termín byl už jen na tři dny, ale říkali jsme si, že na první ročník to bude určitě stačit. Vymyslelo se téma lovu třinácti bobříků na motivy Hochů od bobří řeky a pak už jsme čekali, kolik dětí s námi půjde do tohoto dobrodružství. 

Malých lovců se nakonec přihlásilo dvacet. Věkové rozmezí bylo od pěti do jedenácti let. V pondělí dopoledne jsme se všichni sešli a dobrodružství mohlo začít. Počasí nám přálo, lovci byli šikovní a tři dny utekly jak voda. Nakonec se všem podařilo získat plný počet bobříků a tím i zaslouženou medaili a diplom.

Doufáme, že stejnou pohodu, spokojenost a radost prožili i děti a příští rok se budeme těšit na už druhém ročníku letního tábora Vize pro Skalicko

Rádi bychom i touto cestou poděkovali všem, kteří nám dali sponzorské dary, vedoucím za jejich čas a nasazení a rodičům za důvěru nám svěřit své děti. Děkujeme.

0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments