Děkujeme Vám za důvěru projevenou v komunálních volbách

Vážení voliči a především spoluobčané a naši sousedé,

děkujeme Vám za vysokou účast v letošních komunálních volbách a za Vaši nepopsatelnou podporu, které si nesmírně vážíme. Chceme Vás ujistit, že si plně uvědomujeme projevenou důvěru a naši odpovědnost, abychom Vás nezklamali. Budeme se maximálně snažit v následném čtyřletém období přesvědčit i ostatní voliče, kteří dali svůj hlas protikandidátům, že podpora VpS je volbou správnou pro všechny. Pro všechny, kteří chtějí žít v příjemném prostředí, kteří se chtějí potkávat, kteří chtějí žít v obcích kde je patrný jejich rozvoj a kteří prostě chtějí být šťastni na místě, kde žijí.
Dobře víme, že nás čeká první nelehké období a spousty práce, aby se nám podařila plnit naše předsevzetí. Doufáme, že se stejnou odpovědností budou k důvěře svých voličů přistupovat i další zvolení členové zastupitelstva z ostatních sdružení NK a budeme moci při vzájemné spolupráci hájit hlavně obecní zájmy nad zájmy osobními. Že se dokáží povznést nad svůj volební neúspěch a budou o to intenzivněji pracovat na plnění společných cílů.
Chceme být v úzkém spojení s každým naším sousedem. Chceme, aby měl každý možnost se vyjádřit k řízení obce, k případným problémům, ale měl možnost i přispět svým podnětem, nebo nápadem k jakémukoliv zlepšení. Chceme Vaši plnou informovanost o obecním dění. Proto můžete i nadále využívat stránky www.skalicko.cz, které k tomuto účelu dočasně upravíme. V dohledné době dojde ke kompletní úpravě obecních stránek www.stribrnaskalice.cz, které pak budou plnit i tento důležitý úkol.

Přejeme nám všem, ať se vše podaří!
Vaše 
Vize pro Skalicko

0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Neubauerovi
Neubauerovi
3 let před

Milá Vize, znovu se potvrdilo, že osmičky jsou pro náš stát a nyní i pro naši obec zlomové. Dovolte nám, abychom všem kandidátům za VpS moc poděkovali za to, že vůbec byli ochotní do voleb jít a že chtějí pro obec pracovat. Je to o to větší devíza pro nás všechny, že se jedná o mladé lidi, kteří tady chtějí žít a vychovávat své děti. Důležité také je, že mnozí z nich jsou už teď zapojeni aktivně v sokole, místních spolcích, SDH a fotbalových a tenisových oddílech. I to svědčí o tom, že my všichni, kteří jsme je volili, jsme měli určitě šťastnou ruku a věříme, že jim jejich vize a odhodlání pracovat pro blaho nás všech vydrží. Jisté je, že už v tom nebudou sami. Jejich elán a touha po změně se nepochybně přenese i na mnohé z nás a spousta lidí bude mít chuť s nimi spolupracovat a pomáhat, aby všechny čtyři naše obce tuto změnu doznaly. Ještě jednou všem VIZIONÁŘŮM gratulujeme a děkujeme, že jsme se konečně té změny dočkali a že svoji volební kampaň vedli opravdu profesionálně a slušně. Nikdo z nich do toho nešel s touhou po moci, ale pokud od nás voličů dostali mandát a jednoznačně zvítězili, určitě mezi sebou najdou schopného kandidáta na starostu. Moc vám přejeme, ať vám vaše nadšení vydrží, ať se spolu dokážete vždy domluvit, ať jsou naše obce čisté a upravené, ať v nich lidé drží při sobě— prostě ať se nám tu dobře žije. Neubauerovi