AKTUÁLNĚ: 

POZOR DŮLEŽITÉ!!

Dnes tj. 26.7 jsme rozeslali do mailů všem rodičům upřesnění týkající se potřebných dokumentů při nástupu na tábor. Změna se týká doložení negativního testu covid-19!! Pozor, nestačí pouze čestné prohlášení!! Pokud by jste mail neobdrželi, volejte na 602158355!! 

Děkujeme za spolupráci

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Dnes tj. 13.7.2021 jsme rozeslali do mailů na všechny rodiče instrukce k táboru. Pokud by někomu mail nedorazil, prosíme, aby jste obratem dali vědět, nejlépe zavolali na 602158355!!!

Ještě jednou prosíme rodiče, kteří ještě neuhradili plnou částku, aby tak učinili nejpozději do 19.7!! V opačném případě bychom museli uvolnit místo pro další dítě z náhradníků.

Velice se na děti těšíme a věříme, že ani počasí, nebo Covidová opatření nám tento týdne nikterak zásadně nepokazí a všichni si to užijeme.

Na malé indiány se těší celý táborový tým 🙂

————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

INDIÁNSKÝ TÁBOR

Stříbrná Skalice 2021 

 

 

 • Termín konání: 14.8 – 21.8.2021
 • Téma: Týden v indiánské vesnici – úkolem je stát se statečným válečníkem a vysloužit si svou indiánskou přezdívku
 • Věk dětí: od 5 do 15 let
 • Přihlášky můžete posílat na vizeproskalicko@gmail.com nebo matous.dominik@seznam.cz
 • Přihlášky a zálohové platby zašlete nejpozději do 31.5!)
 • Přihláška je platná po zaplacení zálohy v minimální výši 1000Kč za 1dítě. Celá částka je pak splatná do 30.6.2021
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení tábora (např. v rámci vládního nařízení týkající se covid19). V takovém případě budou platby obratem vráceny na vaše účty.
 • Pokud dojde ke zrušení pobytu ze strany rodičů 30dní a méně před zahájením, bude vráceno 70% z celkové ceny za pobyt. Při zrušení týden a méně před zahájením, bude vráceno z celkové ceny 50%.

 

 

 

 

 

 

 

Ubytování:

 • Ubytování pro děti předškolního věku bude pouze uvnitř budovy, kde je pět pokojů vybavených palandami. Děti budou spát vždy na dolní posteli. Pokoje budou rozděleny na klučičí a holčičí. Toalety jsou buď venkovní, nebo uvnitř budovy. Děti školního věku budou spát ve stanech s podsadami.
 • Příměstský pobyt: 8.30 sraz pod Cihelnou odkud si je odvede stará a spolehlivá indiánská stopařka. Vyzvednutí tamtéž v 17.30 (případně upřesníme)

Kapacita tábora:   

Maximálně 50 dětí

Cena:

 • Pobytový: 3.300 Kč/pobyt (7 nocí)včetně stravy 5x denně, ubytování a ostatních výdajů. Každé druhé a další dítě sleva 400,-
 • Příměstský: 2.600Kč (7 dní, 8.30-17.30), včetně stravy 3x denně a ostatních výdajů (bez snídaně a večeře)

Strava:

Věříme, že lovci zajistí dostatek zvěře a ženy dostatek plodin, aby bylo možné krmit indiánský kmen 5x denně. O přípravu flákoty se postará stará zkušená indiánská medvědice  (snídaně, 2x svačina, 1x oběd a 1x večeře). Pokud si vyloženě nepřejete, aby Vaše dítko něco konkrétního jedlo, prosíme o zapsání do přihlášky. (buřta, sladkosti apd)

 

Pozor, pozor:

Díky vyššímu zájmu o letošní tábor, potřebujeme navýšit kapacity. Proto hledáme do našeho týmu kamarády na pozici vedoucí kmene. Vítán je každý, kdo dosáhl věku 18ti let, má rád legraci, rád pracuje s dětmi a jeho předností je spolehlivost 🙂 Neváhejte napsat, chcete-li si užít týden legrace.

 

Přihláška ke stažení ZDE:

Přihláška PDF

Přihláška DOC

Po zaslání přihlášky obdržíte na mail podrobnosti k pobytu.

V případě nejasností volejte na 602158355.

Těší se celý táborový tým!!