Připravujeme pro Vás tištěné noviny

Od samého začátku našeho působení se snažíme, aby byl každý občan co nejlépe informován jak o důležitých věcech týkající se práce obce, jejího hospodaření i o plánovaných investicích a dalšího rozvoje. Nebo, aby si každý mohl přečíst o místních kulturních a sportovních akcích. Bylo věnováno nemalé úsilí na vytvoření obecních Skalických novin. Podařilo se připravit a úspěšně vydat první číslo a reakce většiny z Vás byly velmi pozitivní a vstřícné. Bohužel vedení obce již další vydání nepodpořilo s nesmyslným odůvodněním vysoké investice a proto se již dalšího vydání obecních novin nedočkáme. Na posledním zasedání zastupitelstva byla zrušena redakční rada a redakce Skalických novin. Tím je definitivně s vydáváním obecních novin konec.

Abychom mohli i nadále pokračovat v našem slibu, byla před časem založena elektronická forma Skalických novin kterou naleznete na adrese: www.skalickenoviny.cz

Přesto stále častěji dostáváme dotazy na tištěnou formu novin. Elektronická distribuce informací pomocí webových stránek a facebooku je pro část občanů nedostatečná, nevyhovující, nebo zkrátka nedostupná. O tištěné noviny je zájem dokonce takový, že někteří z Vás nabídli i finanční podporu.

Z výše uvedených důvodů jsme se nakonec rozhodli zahájit vydávání tištěného zpravodaje. Noviny budou distribuovány na vybraných místech o kterých Vás budeme informovat. Neváhejte na naši mailovou adresu zasílat své náměty, připomínky,  nebo dotazy. Umožníme uveřejňovat příspěvky i ostatním organizacím, spolkům, nebo jedincům! Tyto noviny budou nás všech!

—————————————————————————————————————————————

Každý, kdo chce podpořit vydávání novin, může poslat finanční příspěvek na účet spolku: 5437924399/0800. Do příkazu napište poznámku NOVINY. Vydávání lze podpořit i zadáním své reklamy. Stačí včas napsat na náš mail a my se Vám ozveme pro dohodnutí podrobností.

 

0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments