Rodinné odpoledne – 2020

V sobotu 18. července se na fotbalovém hřišti ve Stříbrné Skalici uskutečnila akce Rodinné odpoledne, kde jsme se setkali s přáteli, chvilku poseděli a zasoutěžili si.

Pro děti bylo připraveno 10 soutěžních stanovišť. Po splnění soutěžních úkolů na děti čekala odměna v podobě dárkového balíčku a buřtu. Ten si pak s rodiči opekli na připraveném ohni. Ke konci soutěžení pustili skaličtí fotbalisti dětem zavlažování fotbalového hřiště a tam se děti pořádně vyřádily a osvěžily. Bylo vidět, že si u toho užívají spousty legrace.

Akce se zúčastnili i skaličtí dobrovolní hasiči, kteří přijeli v početné sestavě a dětem se celou dobu plně věnovali. Za to jim patří ohromný dík. Děti si mohly prohlédnout všechna tří hasičská auta, posadit se za volant a dokonce i stříkat stříkačkou!! Pro většinu dětí to byl nezapomenutelný zážitek.

I pro dospělé jsme přichystali pár soutěží, které se bohužel nestihly plně uskutečnit. Počasí, které nám celou dobu přálo, se nakonec rozhodlo akci ukončit. Spustil se pořádný letní déšť, který nás rozehnal zpět do svých domovů

 

 

Závěrem bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem, kdo nám s uskutečněním akce pomáhali. Děkujeme našim mladým pomocníkům, kteří asistovali dětem na soutěžních stanovištích. Bez nich by to nešlo! Ještě jednou díky skalickým dobrovolným hasičům a FK Meteoru, který nám poskytl místo, zázemí a parádní zábavu pro děti. A samozřejmě i vám všem, kteří jste se zúčastnili. Ačkoliv se jednalo o první ročník, sešlo se nás přes 200  a zasoutěžilo si 97 dětí. Tato účast nás velice potěšila. Věříme, že jste si odpoledne užili stejně jako my a že se příští rok opět setkáme

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments