Rozsvícení vánočního stromu na náměstí

Vážení spoluobčané, přátelé a kamarádi,

2.12. jsme se sešli ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromečku na náměstí ve Stříbrné Skalici. Po zkušenostech z minulých let, jsme se letos snažili navodit opravdovou vánoční atmosféru. Proto se na náměstí objevily stánky s vánočními dekoracemi, dobrotami i občerstvením. Po celou dobu zaznívaly koledy a myslím, že atmosféra byla díky všem přítomným velmi příjemná. K tomu přispěla i rodina Kuchařova, která nám zahrála a zazpívala pár koled a hlavně doprovodila naše děti při jejich vystoupení.  Navzdory nepěknému počasí jsme se sešli v hojném počtu a pokud by nezačalo pršet, věřím, že by tento večer pokračoval v dobré náladě dál. Tak snad budeme mít v dalších letech více štěstí.

A teď mi dovolte, abych za VpS Vám všem poděkoval, že jste přišli. A co víc, že jste přišli s dobrou náladou. Že jste vydrželi, i když počasí nepřálo. Rád bych z celého srdce poděkoval dětem z mateřské a základní školy a jejich učitelkám za jejich nasazení a pečlivou přípravu. Zároveň se omluvil, za nedostatky s ozvučením. Velmi nás to mrzí a určitě uděláme maximum, aby příští rok bylo vše na 100%.

Zazněl proslov starosty s poděkováním mimo jiné zaměstnancům obce za výzdobu náměstí, ale nezaznělo poděkování spolkům, které se na přípravách a průběhu podílely. Proto dovolte, abych tímto poděkoval všem, kteří se na organizaci podíleli a bez kterých by slavnostní večer nemohl vůbec proběhnout. Jmenovitě pak Šárce Semrádové, která měla celou přípravu na starosti.

Krásný Advent Vám přeje Vaše VpS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.