VIZE PRO SKALICKO - SPOLEK

Rozsvícení vánočního stromu na náměstí

Vážení spoluobčané, přátelé a kamarádi,

2.12. jsme se sešli ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromečku na náměstí ve Stříbrné Skalici. Po zkušenostech z minulých let, jsme se letos snažili navodit opravdovou vánoční atmosféru. Proto se na náměstí objevily stánky s vánočními dekoracemi, dobrotami i občerstvením. Po celou dobu zaznívaly koledy a myslím, že atmosféra byla díky všem přítomným velmi příjemná. K tomu přispěla i rodina Kuchařova, která nám zahrála a zazpívala pár koled a hlavně doprovodila naše děti při jejich vystoupení.  Navzdory nepěknému počasí jsme se sešli v hojném počtu a pokud by nezačalo pršet, věřím, že by tento večer pokračoval v dobré náladě dál. Tak snad budeme mít v dalších letech více štěstí.

A teď mi dovolte, abych za VpS Vám všem poděkoval, že jste přišli. A co víc, že jste přišli s dobrou náladou. Že jste vydrželi, i když počasí nepřálo. Rád bych z celého srdce poděkoval dětem z mateřské a základní školy a jejich učitelkám za jejich nasazení a pečlivou přípravu. Zároveň se omluvil, za nedostatky s ozvučením. Velmi nás to mrzí a určitě uděláme maximum, aby příští rok bylo vše na 100%.

Zazněl proslov starosty s poděkováním mimo jiné zaměstnancům obce za výzdobu náměstí, ale nezaznělo poděkování spolkům, které se na přípravách a průběhu podílely. Proto dovolte, abych tímto poděkoval všem, kteří se na organizaci podíleli a bez kterých by slavnostní večer nemohl vůbec proběhnout. Jmenovitě pak Šárce Semrádové, která měla celou přípravu na starosti.

Krásný Advent Vám přeje Vaše VpS

Please Login to comment
avatar
  Odebírat  
Upozornit na

Instagram