Skalické noviny jsou na světě!

Vážení sousedé, spoluobčané,

převážná část z vás do svých stránek již obdržela první číslo znovuobnoveného obecního zpravodaje – Skalických novin. Od nedělního poledne pracujeme na jejich distribuci do schránek občanů s trvalým bydlištěm na Stříbrnoskalicku, pro které je připraven jeden zpravodaj na domácnost zdarma.

Ti z vás, kteří zpravodaj zatím neobdrželi a mají na Stříbrnoskalicku bydliště, můžou psát na skalickenoviny@stribrnaskalice.cz nebo volat na číslo 724 131 332. Pokusíme se k vám zpravodaj co nejdříve dopravit.


O vydávání obecního zpravodaje někteří z nás usilovali již v minulost, ale až po loňských komunálních volbách se ledy pohnuly a otevřel se prostor k vytvoření týmu, který má dostatek nápadů a energie, aby tuto léta zanedbávanou povinnost obce oprášil a o kvalitní informování občanů Stříbrnoskalicka se postaral.

O obsahu prvního čísla zpravodaje se zde rozepisovat nemusím. Většina z vás ho má doma a ti, kteří to štěstí neměli, jeho elektronickou podobu naleznou na stránkách obce – http://www.stribrnaskalice.cz

Smyslem obnoveného vydávání Skalických novin je vytvoření prostoru určeného nejen k souhrnnému informování o dění v obci, ale i k prezentaci názorů, připomínek i kritických pohledů vás občanů. Za vaše příspěvky budeme nesmírně rádi. Debatě jsme otevření.

Rovněž bych chtěl zdůraznit, že uvítáme i případné zájemce o inzerci, jejíž ceník vám na požádání zašleme – pište na skalickenoviny@stribrnaskalice.cz.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se na vydání a distribuci prvního čísla Skalických novin podíleli ať již příspěvkem, radou či roznáškou po schránkách.

Uzávěrka dalšího čísla je 15. dubna 2019.

0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] z vás se jistě do rukou dostalo první číslo Skalických novin, o jejichž vydávání jsem usiloval již v minulosti, ale které spatřily světlo světa až […]

trackback

[…] mincí z pozdně středověké penězokazecké dílny jste se mohli dočíst v nedávno vydaných Skalických novinách č. 1/2019, kde Jiří Bernat publikoval svůj článek. Více informací však můžete získat na výše […]